Kuyum Paketi

Nedir ? Özellikleri Nelerdir ?

KUYUM PAKETİ NEDİR ?

Küçük bir araştırma yaparak sanal mağaza kurulumunda önemli olan bazı alt yapısal ve tasarımsal söylemlerle karşılaşabilirsiniz. Örneğin web yazılım çatısı’ nın SEO uyumlu olması, SSL güvenlik sertifikası’ nın bulunması, yönetim panelinin işlevsel olması, tasarımın projenize uygun olması gibi bazı kriterler sıralanabilir. Evet bunların hepsi gerekli altyapılar. Ama bir kuyum işletme sahibi iseniz gerçek çözüm tüm kuyumlarınızın Merkez Bankası çıkış fiyatları ve mağaza kar marjı hesaplanarak eş zamanlı olarak otomatik güncellemesini sağlayabilen bir sanal mağaza entegrasyon alt yapısına sahip olmaktan geçmektedir.

KUYUM PAKETİ' NİN AVANTAJLARI NELERDİR ?

- Altın fiyatlarınızın anlık Data'dan alınan altın kur ile sizin belirlediğiniz kar marjınızı hesaplayarak eş zamanlı olarak otomatik güncellenmesi sağlanır

- Sürekli değişen altın ons fiyatlarını manuel olarak güncellemek, sektörün hızlı akışını göz önünde bulundurursak oldukça zor iştir. Kuyum paketi, değişen altın fiyatlarını otomatik olarak güncelleyerek sizi büyük zararlardan korur. Böylece Kuyum paketi kullanmayan ve altın fiyatlarını manuel olarak güncellemeye çalışan bir çok rakibinizden önde olmanızı sağlar.

- Ürün fiyatları milyem cinsinden işçilik milyem fiyatlarına eklenerek hesaplanır.

- Kuyum sektöründeki önemli büyük tedarikçilerin Xml'i size ücretsiz verilir. Bu sayede Türkiye'nin her yerine satabileceğiniz binlerce ürün sitenize yüklenir ve otomatik olarak güncellenir.

- Sitede bulunan ürünler N11'e belirleyeceğiniz oranla yüklenir. N11'de bu fiyatlar, değişen altın fiyatlarına göre otomatik güncellenir. N11'e gelen siparişler sitenize otomatik aktarılır.E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paketlerine ait özellikleri görmek için tıklayınız.